O nas

SPORTREBEL SERVICE to wyjątkowe usługi serwisowe dla miłośników hokeja, jazdy na lodzie i rolkach. Mamy 15 letnie doświadczenie w konserwacji i naprawach łyżew, rolek i sprzętu hokejowego. Prowadzimy sieć specjalistycznych sklepów sportowych marki SPORTREBEL.
SPORTREBEL SERVICE świadczy najszerszy wybór usług w Polsce w zakresie naprawy i konserwacji łyżew i rolek. Nasz wysoko wykwalifikowany personel i duży park maszynowy zapewni Ci najlepszy serwis w Polsce. Pracujemy na markowych maszynach kanadyjskiej firmy BLADEMASTER sprawdzonych w najlepszych, hokejowych ligach świata w tym NHL.

Oprócz usług stricte związanych z łyżwami i rolkami, potrafimy personalizować koszulki, naprawiać sprzęt hokejowy, wykonywać skomplikowane szycia. Cały czas się szkolimy i staramy dopasować nasze usługi do potrzeb naszych klientów.
Kierujemy się 3 zasadami:
SOLIDNOŚĆ KREATYWNOŚĆ SKUTECZNOŚĆ
To SPORTREBEL SERVICE

Czemu SPORTREBEL SERVICE?


Bardzo bogata oferta serwisowa, znakomici „serwismeni”, niezawodne maszyny. Serwisujemy sprzęt do hokeja i rolek od 15 lat. Posiadamy bardzo bogaty park maszyn i ogromne doświadczenie. Nasze usługi charakteryzują się innowacyjnością, dzięki czemu potrafimy rozwiązać wiele nietypowych problemów.

Napisz do nas


Kontakt