Nasz TEAM to wyjątkowe osoby, potrafiące rozwiązać wiele problemów. Ostrzenie łyżew, klejenie kijów, naprawy rolek to dla nich chleb powszedni. Są znakomicie wyszkoleni, potrafią przeprowadzić bardzo skomplikowane naprawy i usługi serwisowe. Jeśli masz problem ze sprzętem to dobrze trafiłeś!

Szef Serwisu
RYSZARD CZYRNEK

Serce i mózg naszego serwisu, zna dokładnie każdą usługę jaką oferujemy. W wielu przypadkach przecierał szlaki, pracując nad wyjątkowymi rozwiązaniami jakie oferujemy. Świetny fachowiec, zapalony konstruktor i wspaniały człowiek to cały Ryszard.

Posłuchajcie co mówi. FILM

Serwismen
TOMASZ ZGRYSKA

Serwismen, którego na co dzień spotkacie w naszym punkcie w Rudzie Śląskiej, ale rzucany jest także na trudne odcinki gdzie potrzeba sprawnych i szybkich usług. Jednym z takich punktów jest nasz serwis w Tychach. SPORTREBEL TYCHY przyjmuje wielu hokeistów, którzy wymagają wyjątkowej obsługi i bardzo spersonalizowanego podejścia.

MIROSŁAW MICHNA

Nasz serwismen na stałe obsługujący punkt w Tychach. Były hokeista, zawodnik unihokeja i czynny sędzia. Pogodny i dowcipny, z fachową wiedzą, sprawdzający się na wymagającym tyskim odcinku.

Jeśli odwiedzicie nasz serwis w Tychach, warto zapytać go o radę, zwłaszcza w kwestii serwisowania sprzętu do hokeja. Zaangażowany w promocję unihokeja w Polsce, ceniony za umiejętności sędziowskie i doświadczenie w tej dyscyplinie sportu.

TOMASZ MATUSZEWSKI

Szef SPORTREBEL SERVICE  w Łodzi. Zapalony hokeista, trener drużyny ŁKH Łódź, człowiek głęboko zaangażowany w rozwój hokeja. Posiada ogromne doświadczenie w serwisie sprzętu, poparte pracą z młodzieżą i seniorami. W wolnych chwilach oddaje się turystyce motocyklowej.

MARIUSZ MAĆKOWIAK

Zna hokej od podszewki, dodatkowo jest treneram drużyny młodzieżowej HUKS Niedźwiadki Gdynia oraz Akademii Hokejowej Wróbla. Doskonale wie, jak naostrzyć łyżwy pod preferencje każdego zawodnika. Specjalizuje się w doborze idealnego profilu płozy. Potrafi naprawić każdy zepsuty szlif. Bardzo dobrze zna się także na serwisie rolek. W jego ręce oddają swoje łyżwy figurowe zawodniczki i zawodnicy grup synchronicznych.

ADAM ROZENBERG

Serwisuje sprzęt hokejowy od 12 lat. Zaufali mu najlepsi hokeiści w Polsce oddając swoje łyżwy do serwisu przed najważniejszymi meczami. Od 2014 roku serwisuje sprzęt hokejowy dla seniorskiej drużyny MH Automatyka Gdańsk. Chętnie wyjaśni wszelkie tajniki doboru odpowiedniego profilu czy głębokości rowka. Specjalizuje się w serwisie rzeczy z pozoru wydających się niemożliwe. W 2018 roku podczas EIHC w Gdańsku prowadził serwis dla Kadry Narodowej Seniorów.

JACEK CUKIERSKI

Człowiek instytucja w Poznańskim środowisku hokejowym.

Świetny organizator, pasjonat hokeja i sympatyczny przyjaciel. Jacek prowadzi franczyzę SPORTREBEL POZNAŃ, w której znajdziecie wspaniały wybór sprzętu hokejowego, rolek oraz fachowy SPORTREBEL SERVICE.

Potrzebujesz świetnie naostrzonych łyżew, zmiany profilu ostrza lub serwisu rolek wpadaj na Lodowiska Chwiałka Jacek czeka na Ciebie!

DARIUSZ DZIĘGIEL

Szef serwisu naszego punktu w Toruniu.

Darek od lat jest jedną z centralnych części hokejowego świata w Toruniu. Obeznany ze sprzętem i grą, zna specyfikę serwisu hokejowego, a co bardzo ważne także serwisu sprzętu do jazdy figurowej, co jest niezwykle rzadkie.

Zawsze uśmiechnięty i fachowy, pomaga naszym klientom we wszelkich problemach, z jakimi się zgłaszają. Darek w okresie letnim jak każdy nasz rebeliant zamienia lód na koła i serwisuje, aż huczy Wasze cuda na kołach!
Zapraszamy do SPORTREBEL TORUŃ.