Team

Nasz TEAM to wyjątkowe osoby, potrafiące rozwiązać wiele problemów. Ostrzenie łyżew, klejenie kijów, naprawy rolek to dla nich chleb powszedni. Są znakomicie wyszkoleni, potrafią przeprowadzić bardzo skomplikowane naprawy i usługi serwisowe. Jeśli masz problem ze sprzętem to dobrze trafiłeś!

Szef Serwisu
RYSZARD CZYRNEK

Serce i mózg naszego serwisu, zna dokładnie każdą usługę jaką oferujemy. W wielu przypadkach przecierał szlaki, pracując nad wyjątkowymi rozwiązaniami jakie oferujemy. Świetny fachowiec, zapalony konstruktor i wspaniały człowiek to cały Ryszard.

Posłuchajcie co mówi. FILM

Serwismen
TOMASZ ZGRYSKA

Serwismen, którego na co dzień spotkacie w naszym punkcie w Rudzie Śląskiej, ale rzucany jest także na trudne odcinki gdzie potrzeba sprawnych i szybkich usług. Jednym z takich punktów jest nasz serwis w Tychach. SPORTREBEL TYCHY przyjmuje wielu hokeistów, którzy wymagają wyjątkowej obsługi i bardzo spersonalizowanego podejścia.

MIROSŁAW MICHNA

Nasz serwismen na stałe obsługujący punkt w Tychach. Były hokeista, zawodnik unihokeja i czynny sędzia. Pogodny i dowcipny, z fachową wiedzą, sprawdzający się na wymagającym tyskim odcinku.

Jeśli odwiedzicie nasz serwis w Tychach, warto zapytać go o radę, zwłaszcza w kwestii serwisowania sprzętu do hokeja. Zaangażowany w promocję unihokeja w Polsce, ceniony za umiejętności sędziowskie i doświadczenie w tej dyscyplinie sportu.

TOMASZ MATUSZEWSKI

Szef SPORTREBEL SERVICE  w Łodzi. Zapalony hokeista, trener drużyny ŁKH Łódź, człowiek głęboko zaangażowany w rozwój hokeja. Posiada ogromne doświadczenie w serwisie sprzętu, poparte pracą z młodzieżą i seniorami. W wolnych chwilach oddaje się turystyce motocyklowej.

MARIUSZ MAĆKOWIAK

Zna hokej od podszewki, dodatkowo jest treneram drużyny młodzieżowej HUKS Niedźwiadki Gdynia oraz Akademii Hokejowej Wróbla. Doskonale wie, jak naostrzyć łyżwy pod preferencje każdego zawodnika. Specjalizuje się w doborze idealnego profilu płozy. Potrafi naprawić każdy zepsuty szlif. Bardzo dobrze zna się także na serwisie rolek. W jego ręce oddają swoje łyżwy figurowe zawodniczki i zawodnicy grup synchronicznych.

ADAM ROZENBERG

Serwisuje sprzęt hokejowy od 12 lat. Zaufali mu najlepsi hokeiści w Polsce oddając swoje łyżwy do serwisu przed najważniejszymi meczami. Od 2014 roku serwisuje sprzęt hokejowy dla seniorskiej drużyny MH Automatyka Gdańsk. Chętnie wyjaśni wszelkie tajniki doboru odpowiedniego profilu czy głębokości rowka. Specjalizuje się w serwisie rzeczy z pozoru wydających się niemożliwe. W 2018 roku podczas EIHC w Gdańsku prowadził serwis dla Kadry Narodowej Seniorów.

JACEK CUKIERSKI

Człowiek instytucja w Poznańskim środowisku hokejowym.

Świetny organizator, pasjonat hokeja i sympatyczny przyjaciel. Jacek prowadzi franczyzę SPORTREBEL POZNAŃ, w której znajdziecie wspaniały wybór sprzętu hokejowego, rolek oraz fachowy SPORTREBEL SERVICE.

Potrzebujesz świetnie naostrzonych łyżew, zmiany profilu ostrza lub serwisu rolek wpadaj na Lodowiska Chwiałka Jacek czeka na Ciebie!

DARIUSZ DZIĘGIEL

Szef serwisu naszego punktu w Toruniu.

Darek od lat jest jedną z centralnych części hokejowego świata w Toruniu. Obeznany ze sprzętem i grą, zna specyfikę serwisu hokejowego, a co bardzo ważne także serwisu sprzętu do jazdy figurowej, co jest niezwykle rzadkie.

Zawsze uśmiechnięty i fachowy, pomaga naszym klientom we wszelkich problemach, z jakimi się zgłaszają. Darek w okresie letnim jak każdy nasz rebeliant zamienia lód na koła i serwisuje, aż huczy Wasze cuda na kołach!
Zapraszamy do SPORTREBEL TORUŃ.


Mobilny serwis

MOBILNY SPORTREBEL SERVICE


W 2017 roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom. Po fazie projektowej na Polskie drogi wyjechał specjalne dostosowany samochód serwisowy SPORTREBEL SERVICE.  Dzięki niemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w całej Polsce, serwisując maszyny BLADEMASTER, ostrząc łyżwy na eventach, tak by dotrzeć w najdalsze zakątki Polski.

Samochód posiada specjalny zestaw sprzętu serwisowego pozwalający na świadczenie części naszych usług  mobilnie. Dzięki przenośnej maszynie do ostrzenia, możemy pomóc w ostrzeniu łyżew na dużych eventach związanych z jazdą na łyżwach oraz dużych turniejach hokejowych.

Nasz mobilny SPORTREBEL SERVICE obsługuje także maszyny marki BLADEMASTER rozsiane po całej Polsce. Wykonujemy przeglądy serwisowe, gwarancyjne i uruchomienia nowych stanowisk serwisowych.

Jeśli chcesz zamówić mobilny serwis lub serwis maszyn BLADEMASTER zadzwoń do nas!

Tel. 607 397 934


O Nas

O nas

SPORTREBEL SERVICE to wyjątkowe usługi serwisowe dla miłośników hokeja, jazdy na lodzie i rolkach. Mamy 15 letnie doświadczenie w konserwacji i naprawach łyżew, rolek i sprzętu hokejowego. Prowadzimy sieć specjalistycznych sklepów sportowych marki SPORTREBEL.
SPORTREBEL SERVICE świadczy najszerszy wybór usług w Polsce w zakresie naprawy i konserwacji łyżew i rolek. Nasz wysoko wykwalifikowany personel i duży park maszynowy zapewni Ci najlepszy serwis w Polsce. Pracujemy na markowych maszynach kanadyjskiej firmy BLADEMASTER sprawdzonych w najlepszych, hokejowych ligach świata w tym NHL.

Oprócz usług stricte związanych z łyżwami i rolkami, potrafimy personalizować koszulki, naprawiać sprzęt hokejowy, wykonywać skomplikowane szycia. Cały czas się szkolimy i staramy dopasować nasze usługi do potrzeb naszych klientów.
Kierujemy się 3 zasadami:
SOLIDNOŚĆ KREATYWNOŚĆ SKUTECZNOŚĆ
To SPORTREBEL SERVICE

Czemu SPORTREBEL SERVICE?


Bardzo bogata oferta serwisowa, znakomici „serwismeni”, niezawodne maszyny. Serwisujemy sprzęt do hokeja i rolek od 15 lat. Posiadamy bardzo bogaty park maszyn i ogromne doświadczenie. Nasze usługi charakteryzują się innowacyjnością, dzięki czemu potrafimy rozwiązać wiele nietypowych problemów.

Napisz do nas


Kontakt

Usługi

Ostrzenie łyżew

Serwis rolek Naprawa rolek

Przebijanie płóz

Przebijanie płóz na rolkowe

Profilowanie ostrza

Skan stóp 3D

Termoformowanie łyżew

Naprawa łyżew

praca z nitami i oczkami

Rozbijanie łyżew

Punktowamodulacja buta

Ostrzenie łyżewflat bottom

Czyszczenie łożysk

Klejenie kija

Klejenie łopatki

Ozonowanie sprzętu hokejowego

Szycie sprzętu

Personalizowanie koszulek

Service car


SportRebel Service

Ostrzenie łyżew

Serwis rolek Naprawa rolek

Przebijanie płóz

Przebijanie płóz na rolkowe

Profilowanie ostrza

Skan stóp 3D

Termoformowanie łyżew

Naprawa łyżew

praca z nitami i oczkami

Rozbijanie łyżew

Punktowamodulacja buta

Ostrzenie łyżewflat bottom

Czyszczenie łożysk

Klejenie kija

Klejenie łopatki

Ozonowanie sprzętu hokejowego

Szycie sprzętu

Personalizowanie koszulek

Service car

Aktualności:


Kontakt

Kontakt

Adresy


SPORTREBEL SERVICE Ruda Śląska

ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska

Telefon:  +48 32 727 51 00

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 10-18
Sobota: 9-14
Niedziela: zamknięte


SPORTREBEL SERVICE Łódź

ul. Ks. J. Popiełuszki 13 B
94-052 Łódź

Telefon: +48 501 087 588

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 11-18
Sobota: 10-14
Niedziela: zamknięte


SPORTREBEL SERVICE Tychy

ul. Dąbrowskiego 95
43-100 Tychy

Telefon: +48 32 219 00 43

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 10-18
Sobota: 9-13
Niedziela: zamknięte


SPORTREBEL SERVICE Gdańsk

ul. Szczecińska 23
80-392 Gdańsk

Telefon: +48 58 340 39 50

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 10-19
Sobota: 10-14
Niedziela: zamknięte


SPORTREBEL SERVICE Poznań

Lodowisko Chwiałka
ul. Ojca Mariana Żelazka 1
61-553 Poznań

Telefon: +48 693 497 601

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 14-21
Sobota: 12-16
Niedziela: zamknięte


SPORTREBEL SERVICE Toruń

Generała Józefa Bema 23
87-100 Toruń

Telefon 506 196 076

Godziny otwarcia:
Pon-Piąt: 10-18
Sobota: 9-14
Niedziela: zamknięte

Napisz do nas