Profesjonalne profilowanie ostrzy

• Profilowanie ostrzy na sprzęcie najlepszej jakości firmy BLADEMASTER
• Dzięki specjalnym profilom jesteśmy w stanie nadać ostrzu kształt tak by zmienić jego właściwości, co przekłada się na właściwości jezdne łyżew.
• Do wyboru mamy kilkanaście profili, każdy z nich charakteryzuje się innym kształtem.
• Dzięki profilowaniu, jesteśmy w stanie zmienić środek ciężkości łyżwy.
• Profilując ostrze można naprawić źle sprofilowane stalki.

• Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp [QUAD] – Quad sugerowany jest dla środkowych i ofensywnych obrońców daje dużą prędkość i stabilność. Dobra stabilność i pozycja wymuszająca ugięte kolana. Ułatwiony start przez wymuszenie pozycji z ugiętymi kolanami.
• Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp [ZUPERIOR] – profil dla skrzydłowych daje duża mobilność i świetną zwrotność. Możliwość wykonywania ciasnych łuków oraz bardzo szybkiego startu.
• Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp [ELLIPSE] – ELLIPSE zrewolucjonizował profilowanie poprzez przeniesienie kształtu elipsy na ostrze. Jest to zmiana, w której przechodzimy od profilowania promienia, który został wprowadzony w późnych latach 80-tych, do profilowania elipsy. DYNAMICZNA jazda na łyżwach, jakiej kiedykolwiek doświadczono. Połącz maksymalną MOC ze zwinnością!
• Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp [GOAL] Profil przeznaczony dla bramkarzy, charakteryzuje się dobrą stabilnością.
Profil Goalie SAM oferuje nowoczesne podejście, kształtując ostrze tak by zmaksymalizować stabilność, moc i mobilność, w przeciwieństwie do tradycyjnie płaskiego profilu bramkarskiego.
Tradycyjne profile bramkarskie mają promień 27′ do 30′. Profil Goalie Sam wyróżnia się promieniem przednim 10′, który pozwala na szybsze przetasowania i uzupełnia łyżwy poza obszarem pola bramkowego. Środkowa sekcja ma bardzo płaski promień 50 mm, który zapewnia najwyższą stabilność i równowagę, a także promuje silniejsze pchnięcia w kierunku poprzecznym.
Z tyłu, długi 27′ promień zapewnia płynne przejścia do c-cuts, jak również lepszą równowagę w głębokiej postawie. Idealna kombinacja dla nowoczesnego bramkarza, który wymaga szybkości w i z pola gry, równowagi i mocnych pchnięć.
• Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp [Kopiowanie] Istnieje możliwość skopiowania profilu ze stalki dostarczonej przez klienta. Dzięki precyzji jaką daje maszyna PROSHARP można dokładnie odwzorować kształt profilu na jakim chcemy się wzorować

Profilowanie ostrzy + ostrzenie Blademaster:
[𝗽𝗿𝗼𝗳𝗶𝗹 𝟳]: 90 zł
[𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥 𝟗]: 90 zł
[𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥 𝟏𝟎]: 90 zł
[𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥 𝟏𝟏]: 90 zł
[𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥 𝟏𝟑]: 90 zł

Profilowanie ostrzy + ostrzenie Prosharp
[𝐐𝐔𝐀𝐃]: 90 zł
[𝐙𝐔𝐏𝐄𝐑𝐈𝐎𝐑]: 90 zł
[𝐄𝐋𝐈𝐏𝐒𝐄]: 90 zł
[𝐆𝐎𝐀𝐋]: 90 zł
[𝐊𝐨𝐩𝐢𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞]: 90 zł